Podsumowanie akcji czytelniczej “Randka w ciemno”

Z okazji święta zakochanych Biblioteka Publiczna Gminy Niegowa po raz pierwszy zorganizowała akcję „Randka w ciemno z książką”.

W naszej bibliotece w dniach 8 – 19 lutego na czytelników czekały książki – niespodzianki, ozdobnie zapakowane z walentynkowymi serduszkami. Książkowe kandydatki na randkę znalazły wielu zainteresowanych, zarówno wśród dorosłych czytelników, jak i dzieci. Cieszymy się, że nasi czytelnicy odważnie podjęli wyzwanie i zdecydowali się na wyjście poza swoje czytelnicze nawyki.

Z zainteresowaniem wysłuchamy relacji, jak udały się randki i dowiemy się, czy któryś z czytelników znalazł nową książkową miłość!

A o to fotorelacja z “Randki w ciemno”:)

Wszystkim czytelnikom życzymy niekończącej się miłości, w szczególności do książek ♥